www.mardinnethaber.com
“İlk kez Kaliteli yolumuz oldu”
06.06.2018 15:19 Mardin Nethaber

 

 

Artuklu Belediyesi’ne bağlı Haydar Köyü/mahallesi Muhtarı Mahmut Arı, köy yollarını ilk defa sıcak asfaltla tanışmasına vesile olan Artuklu Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk’e ve emeği geçen yetkililere teşekkür etti.
Artuklu Belediyesi’ne bağlı Haydar Köyü/mahallesi yollarının bozuk olması nedeniyle Artuklu Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk’ten yollarının yapılmasını isteyen Muhtar Mahmut Arı'nın bu talebini Mardin Büyükşehir Belediye Başkan V. ve Mardin Valisi Mustafa Yaman'a ileterek yolun asfaltlanması aracılık ettiği sorunun çözümünde katkıda bulundukları için Artuklu belediyesi yetkililerine teşekkür ziyaretinde bulundu.
Köy yolunun tarihte ilk kez böylesine kaliteli bir sıcak asfalt yoluna kavuşmuş olmasının bütün köy sakinlerini sevindirdiğini kaydeden Muhtar Arı, köy halkının yaşadığı mutluluğu, köy halkı adına belediye yetkililerini ziyaret ederek teşekkür ettiğini söyledi.
Muhtar Arı, “Kısa süre önce yollarımızın bozukluğunu Artuklu Belediye Başkanımız Sayın Şakir Öner Öztürk Bey’e iletmiştim. Sayın Başkan, talebimizi uygun görmüş ve bize büyük ilgi alaka göstererek, sorunun çözümü için bizim adımıza Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Yaman ile görüşmüştü. Başkan beyin sorunu yerinde görmesi ve sonradan da hemen Mardin Büyükşehir Belediyesi’yle çözüm için yaptığı görüşmeler yolumuzu köy tarihinde ilk kez böylesine güzel bir asfalt yola kavuşturmuş oldu. Bu sebeple başta Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’a, Artuklu Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Şakir Öner Öztürk’e, Kırsal Yollar Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanı Sinan Yıldırım ve ekibine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz. Mahallemiz daha önce hiç görmediği hizmetlere kavuştu. Yapılan bu hizmetlerden ötürü bizler çok memnunuz. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com