www.mardinnethaber.com
AK Parti adayı Dinçel seçim çalışmalarını sürdürüyor
06.06.2018 12:09 Mardin Nethaber

 

Dinçel, “24 Haziran seçimlerinde Cumhur ittifakına, parlamentoda AK Parti’ye destek verme zamanıdır.” 

Ak Parti Mardin milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi çalışmaları kapsamında Necmettin ve Eminettin mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Necmettin Mahallesi muhtarı Veysi Budak, Eminettin Mahallesi muhtarı Davut Alpoz ile Ak Parti Artuklu İlçe Başkanlığı paydaşlığında düzenlenen programa Ak Parti Mardin milletvekili adayı Ahmet Kaya, Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Murat Bayar, Ak Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, partililer ve mahalle sakinleri katıldı.

Mahalle sakinleri tarafından davul zurna ve zılgıtlarla karşılanan Dinçel, gördüğü ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, bu gibi programların kendilerini kat be kat motive ettiklerini söyledi.

Mahalle sakinlerinden Faris Erkar tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından konuşan milletvekili adayı Dinçel, Mardin ve Mardin halkı için yapacağım çalışmalar beni şimdiden heyecanlandırıyor dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Dinçel, "Allah'a hamd olsun Ramazan ayının manevi iklimi altında, birlik ve beraberlik içinde seçime gidiyoruz. Mardin halkı her zaman ve her dönem de AK Parti'ye çok güçlü bir şekilde destek vermiştir. Sizlerin destekleriyle ülkemiz şaha kalktı. Bir zamanlar hayal dahi edilemeyen başarılara imza atıldı. 24 Haziran seçimleri her zamankinden çok daha büyük anlam ifade ediyor. Türkiye'nin, Mardin’in ve sizlerin desteğiyle bu kez her zamankinden çok daha farklı bir seçim olacaktır. Bunu bu coşkulu kalabalıktan anlıyorum. Bizler de sizlerin destekleriyle Mardinimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için tüm eforumuzu harcayacağız.” diye konuştu.

Konuşmasının devamında Dinçel, 24 Haziran seçimlerinde kadınımızla, erkeğimizle, gencimizle bir olacağız hiç kimseye fırsat vermeyeceğiz. Bizim Cumhurbaşkanımıza karşı bir sorumluluğumuz var. Gidilmedik yer sıkılmadık el bırakmayacağız. Erdoğan'ı devirmek için bütün küresel güçler ve yerli işbirlikçileri birleşti. Ortada ciddi bir oyun var. Bu kirli oyunu bozmak için Mardin’den yüzde 100 oy almamız gerekiyor. Bu kutlu yürüyüşe çıkmamızın tek bir amacı var o da bu güzel ülkeme  ve kadim şehrime hizmet etmektir.” İfadelerini kullandı.

 

Haber : Mustafa ERKAR

 

 

 

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com