www.mardinnethaber.com
Eri’den Gazetemize Ziyaret
05.06.2018 17:45 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihar Eri, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri çalışmaları kapsamında gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Veysi Erkar ve Yazı İşleri Müdürü Fahri Erkar tarafından kapıda karşılanan Eri, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan ve partililer eşlik etti.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Veysi Erkar, gazetemizin kuruluş tarihçesi hakkında bilgi vererek, gazetemiz kuruluşundan bu yana her zaman “Halkın sesi, Hakkın sesidir” düsturuyla hareket ettiğini ve bu çizgisinden hiçbir zaman ödün vermediğini söyledi.

Erkar, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri milletimize ve Mardin halkına hayırlara vesile olmasını temenni ederek, Türkiye’de yüz yılda yapılmayan hizmetleri Ak Parti bu hizmetleri 16 yıla sığdırdığını ve Türkiye’ye çağ atlattığını söyledi. 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihar Eri, göreve geldiği günden beri çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini, Mardin’in sorunlarını vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ederek birinci ağızdan dinlediklerini bu sorunların çözümü noktasında gereken hassasiyeti gösterdiklerini söyledi.

Eri, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri çalışmalarına  hız kesmeden devam ettiklerini kaydederek; Yaşanan huzur ve güven ortamı ile birlikte Mardin'i bir cazibe merkezi haline getireceğiz.  24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin Ülkemiz ve coğrafyamız için bir milat olacaktır. Müreffeh bir toplum ve güçlü bir devlet için 24 Haziran’da Ak Parti’nin önceki  seçimlerden daha güçlü bir şekilde çıkması gerektiğini belirtti.

 


Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com