www.mardinnethaber.com
Dinçel, İşsizlik sorununu ortadan kaldıracağız
04.06.2018 15:20 Mardin Nethaber

 

 

Ak Parti Mardin milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, daha müreffeh bir Mardin için
ekonomik ve eğitim seviyesi yüksek, mutlu, huzurlu bir toplum arzuladıklarını söyledi.

Ak Parti Mardin milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi çalışmaları kapsamında Çabuk mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, “Bu gün burada 24 Haziranın sevinç tohumları ekildi. 25 Haziran sabahı inşallah bu tohumlarımız çiçek açacaktır ve o gün bu çoşkuyu daha güzel bir şekilde kutlayacağız dedi.
Mahalle
sakinleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Dinçel, “Ak parti 16 yıldır eğitimden sağlığa, ulaşımdan alt yapıya kadar tüm alanlarda hizmetlerini kat be kat arttırmıştır. 2002 yılı kasım ayında yönetimi devraldığımızda ülkenin gayri milli hasılası 2 bin dolar civarındaydı.
Bu gün ise bu rakam 11 bin dolarlara yükselmiş, bundan sonraki hedefimiz ise 20 bin dolar olacaktır. 16 yıldır Ak parti hükümetlerinin temelinde de bu vardır” ifadelerini kullandı.
İşsizlik konusuna da değinen Dinçel, Bu gün Türkiye’de işsizlik diye bir problem var. Bu işsizlik yüzde onun üzerindedir. Bunun giderilmesi lazım. İş arayan gençlerimizi, iş arama kuyruklarından kurtaracağız. Bunu yeni yapacağımız yaptırımlarla üstesinden geleceğiz. Bu dönemin seçim beyannemesinde sloganımızı ‘Yaparsa Ak Parti Yapar’ olarak belirlediklerini söyledi.
Çabuk mahalle muhtarı Ferhan Çalhan ile Ak Parti Artuklu İlçe Başkanlığı paydaşlığında düzenlenen programa; Ak Parti Mardin milletvekili adayı Ahmet Kaya, Ak Parti
Artuklu İlçe Başkanı Murat Bayar, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hekimoğlu ile Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir ve çok sayıda vatandaş
Katıldı.
Çeşitli ikramların dağıtıldığı programda vatandaşların sorunlarını dinleyen Dinçel, çocuklarla fotoğraf çekip yakından ilgilendi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com