www.mardinnethaber.com
Dinçel, Vatandaşların sorunlarını dinledi
30.05.2018 18:19 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi çalışmaları kapsamında şar mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Şar Mahallesi muhtarı Abdulkadir Yücedağ ile Ak Parti Artuklu İlçe Başkanlığı paydaşlığında düzenlenen programa Ak Parti Mardin milletvekili adayı Ahmet Kaya, Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Murat Bayar, Ak Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, partililer ve mahalle sakinleri katıldı.

Mahalle sakinleri tarafından davul zurna eşliğinde karşılanan Dinçel, gördüğü ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, Mardin ve Mardin halkı için yapacağım çalışmalar beni her zaman mutlu edecektir dedi.

Konuşmasının devamında Dinçel, Ak Parti iktidara geldiğinde Mardin’e bağlı 9 yüz 21 köy vardı. Bu köylerin yüzde 95’in de su yoktu. Ak Parti iktidarı döneminde bu köylerin şu anki ismiyle mahallelerin tümünde artık su vardır. Tüm ilçelerimizin yolları asfaltlanmış, taziye evleri yapılmış ve alt yapıları tamamlanmıştır. Bizde bundan sonra sizlerle birlikte isteklerinizi dinleyerek Mardin için daha neler yapılabilir çabası içerisinde olacaklarını söyledi.

24 Haziranda yapılacak olan seçimin var olma ya da yok olma meselesi olduğunu anlatan Dinçel, herkes çok çalışmalı, kapı kapı dolaşılmalı, dostlara, arkadaşlara ve hatta komşuların kapıları çalınmalı ve bu dava anlatılmalıdır. Bu dava iyi anlatılmazsa Allah korusun bu toplum kötü bir süreçle karşılaşabilir. Bu nedenle yorulmadan, usanmadan sokak sokak, mahalle mahalle bu davayı en iyi bir şekilde anlatmalıyız. Ağaçlarla, yapraklarla uğraşırsak bu safer ormandan olabiliriz ifadelerini kullandı.

Programa katılan vatandaşların sorunlarını dinleyen Dinçel, çocuklarla fotoğraf çekip yakından ilgilendi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com