www.mardinnethaber.com
Dinçel, seçim çalışmalarına hızlı başladı
27.05.2018 18:55 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel seçim çalışmaları kapsamında Merkeze bağlı mahalleleri ziyaret etti.

Ak Parti 27. Dönem Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri çalışmaları kapsamında Artuklu merkez ilçeye bağlı mahalleleri dolaşarak vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Dağ kesiminde bulunan mahallelere gerçekleşen ziyaretlere Ak Parti Mardin milletvekili adayı Ahmet Kaya, Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Murat Bayar, Ak Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir ve birçok partili katıldı.

Milletvekili adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hız veren Dinçel, vatandaşların sıkıntılarını, isteklerini ve taleplerini yerinde dinleyerek, 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde AK Parti’ye destek istedi.

Mahalle muhtarlarıyla ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, daha önce olduğu gibi bundan sonrada vatandaşların yanında olacaklarını belirterek, vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. İlimizde, ilçemizde veya mahallemizde yaşanacak olan olumsuz bir durum hepimizi etkileyecektir.  Bu nedenle vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmek için Parti teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Dillerin ve dinlerin şehri olan Mardin’i hak ettiği yere taşıyacaklarını söyledi.

AK Parti hükümetlerinin her zaman halkın ve hakkın yanında olduğunu belirten Dinçel, “Daha önce yolu, okulu, taziye evi, alt yapısı olmayan bu mahallelerimiz,  AK Parti hükümetleri döneminde bunların hepsi yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Bu gün buraya gelirken geldiğimiz yollar gerçekten kayda değer bir kalitede yapılmış. Taziye evleri ve altyapı mahallelerimize bir değer katmış. Daha önce taziyelerimiz çadırlarda yapılırken, bugün modern yapılarda icra ediliyor. Açıkta akan kanallar kapatılmış, kokudan ve mikroplardan eser kalmamıştır. İnşallah bundan sonra ilimize, ilçelerimize ve mahallelerimize yapacağımız çalışmalarla daha fazlasını kazandıracağız.” ifadelerini kullandı.  

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com