www.mardinnethaber.com
Camiler Temizleniyor
25.05.2018 15:14 Mardin Nethaber

 

 

Kızıltepe Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca ilçe merkezinde bulunan camilerin genel temizliği yapılıyor.
Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan 13 caminin genel temizliği yapılmaya devam ediyor.
Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş’ın talimatıyla gerçekleştirilen temizlik çalışmaları, vatandaşların Ramazan ayında rahat, huzurlu ve temiz bir ortamda ibadetlerini yapmaları için gerçekleştirilmektedir.
Vatandaşlarımızın manevi duygularını yoğun olarak yaşadığı Ramazan ayında camilerimizin temizlik çalışmalarına devam ediyoruz diyen Odabaş: “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, halkın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini sürdürmesi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.” dedi.
Yapılan temizlik çalışmalarından memnun olan vatandaşlar, cami temizliğinin belediye hizmetleri arasında önemli bir yeri olduğunu belirterek, bu çalışmalardan dolayı belediye çalışanlarına ve Odabaş’a teşekkürlerini ilettiler.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com