www.mardinnethaber.com
Ak Parti Mardin adaylarına sevgi gösterisi
22.05.2018 15:24 Mardin Nethaber

Heyecanlı bir bekleyişin ardından açıklanan AK Parti Mardin Milletvekili adayları Mardin hava alanında davul ve zurnalarla karşılandı.

Hava alanını dolduran partililer tarafından karşılanan AK Parti Mardin Milletvekili adayları Şeyhmus Dinçer, Cengiz Demirkaya, Veysi Şahin, Ahmet Munip Yıldızoğlu, İbrahim Kösen, Ahmet Kaya Ankara'dan tarifeli uçakla sabah saatlerinde Mardin hava alanına indi.

Milletvekili adayları, havalimanında Mardin Milletvekili ve İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İl Başkanı Nihat Eri, eski Milletvekili Süleyman Bölünmez ve bir grup partili tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. 

Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçer, “Biliyorsunuz AK Parti Mardin aday listeleri açıklandı. Büyüklerimin teveccühüyle birinci aday olarak açıklandım. Her zaman söylediğimiz gibi AK Parti’de sıranın hiçbir önemi yoktur. Önemli olan kardeşlik ve çalışmadır. Hepimiz birimiz içiniz inşallah. İnşallah Mardin için hayırlı olur. Mardin için düşüncelerimiz var. Bunları inşallah uygulayabiliriz. Bu zor süreçte değişik bir perspektifte Mardin’e daha çok katkı sağlarız. İl ilçe teşkilatlarımızla, Mardin halkıyla bize oy veren ve vermeyen bütün vatandaşlarımızla kucaklayarak önümüzdeki seçimi üstesinden büyük başarıyla çıkacağımıza inancım tamdır. Herkese hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com