www.mardinnethaber.com
Ebe ve hamşireler onurlandırıldı
14.05.2018 15:07 Mardin Nethaber

 

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından emektar ebe ve hemşirelere ödül töreni düzenlendi.

Özel bir otelde düzenlenen programa, Mardin Vali Yardımcımız Bahattin Çelik, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Mehtap Bingül, çok sayıda ebe ve hemşire katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Mardin İl Sağlık Müdürlüğü olqarak, sağlık teşkilatımızda 25 yılını dolduran ebe ve hemşirelerimizi onurlandırmak için böyle bir program düzenlediklerini söyledi.

Ebelik ve Hemşirelik mesleklerinin çok  önemli olduğuna dikkat çeken Yavuz, “Ebe ve hemşirelerimiz tarif edilemeyecek kadar kutsal bir mesleği icra ediyorlar. Her iki mesleğin de fedakarlık ve özveri isteyen görevlerdir. Tüm ebe ve hemşirelerin mesleğine duyduğu sevgiden dolayı fazlasıyla bunun üstesinden gelebildiğine inanıyorum. 25 yılını dolduran ve hala hizmet veren ebe ve hemşirelerimize bundan sonraki meslek hayatlarında en iyi başarıyı yakalamalarını temenni ediyorum.” dedi.

Programın sonunda 25 yılını dolduran ebe ve hemşirelere plaket verilmesiyle son buldu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SAĞLIK
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com