www.mardinnethaber.com
Rafadan Tayfa” müzikali Mardinli çocuklarla buluşacak
07.05.2018 18:31 Mardin Nethaber

 

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından obezite ile mücadele kapsamında “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikali Mardinli çocuklarla buluşuyor. 

Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan proje kapsamında Mardin İl Sağlık Müdürlüğü, obezite ile mücadele kapsamında, toplumun sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam hakkında duyarlılığın sağlanması, çocuklara yönelik sağlıklı yaşamın teşviki” konularında farkındalığın arttırılması amacıyla, toplumda sağlıklı yaşam bilincinin oluşturulması ve çocukları sağlıklı yaşama özendirme temalı “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikal gösterim etkinlikleri düzenleyecek.

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda, ilkokul öğrencilerinin katılımıyla 8 Mayıs 2018 tarihinde saat 11.00 ve 13.30’da iki seans şeklinde Artuklu Yeni Spor Salonunda “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikal gösterim etkinliği düzenlenecek. Bakanlık tarafından hazırlanan logo, afiş, broşür ve diğer dökümanların dağıtımının yapılarak öğrencilerin bilgilendirilmesi, afişlerin öğrencilerin görebileceği alanlara asılması planlandı.

Yapılacak etkinliklerin halka açık ve ücretsiz olduğu belirtildi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SAĞLIK
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com