www.mardinnethaber.com
Öztürk’ün Berat Kandili Mesajı
30.04.2018 15:57 Mardin Nethaber

 

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, Berat Kandili münasebetiyle  bir mesaj yayınladı.

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Öztürk mesajında; Mübarek Berat Kandilinin Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi olduğunu belirterek; bu mubarek gün ve gecelerin bizi bir arada tutarak, bağlarımızı güçlendiren kutsal günler olduğunu söyledi.

Mesajın devamında Öztürk, “Bu kutsal gün ve geceler, bizi günlük hayatın telaşından uzaklaşıp paylaşımlarımızı daha manevi bir ortamda yoğunlaştırarak, birlikteliğimizi güçlendirmeye vesile olmaktadır.” dedi.

Öztürk, “Bu Özel gün ve gecelerden biri olan Berat Kandili, insanımızın gönül dünyasına ışık tutan tıpkı diğer kandil geceleri gibi derin bir manevi öneme sahiptir. Bu kutlu geceyi fırsat bilerek elimizi ve gönlümüzü herkese açmalı; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı güçlendirmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Mesajının sonunda Öztürk, “Bu duygu ve düşüncelerle başta Artuklu’lu hemşerilerim olmak üzere tüm İslam Âlemi’nin mübarek Berat Kandilini tebrik eder; sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.” temennisinde bulundu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Önemli Linkler
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com