www.mardinnethaber.com
Bölünmez başvurusunu Ankara'dan yaptı
30.04.2018 14:39 Mardin Nethaber

 

 

“AK Parti Mardin Milletvekili ve TBMM Meclis İdare Amiri olan Ceyda Bölünmez Çankırı adaylık başvurusunu AK Parti Genel Merkezine yaptı.
AK Parti Mardin Milletvekili ve TBMM Meclis İdare Amiri olan Ceyda Bölünmez Çankırı, 24 Haziran'da partisinden milletvekili adayı olmak için başvurusunu yaptı.
Başvurusu ile ilgili sosya medya hesabından kısa bir açıklama yapan Bölünmez Çankırı, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile bu kutlu göreve başladığım günden bu yana milletim, davam, partim için çalıştım. Mardin sevdalısı babamın desteğini her daim hissettim. Milletimizden aldığımız güç ile bugün yeniden millete hizmet etmek için başvurumuzu tamamladık. 24 Haziran Milletvekilliği seçimleri için sevdalısı olduğumuz kadim Mardin’imizde birlikte görev yaptığımız il başkanımız, kadın kolları başkanımız ve gençlik kolları başkanımız ile Rabbim bizleri hemşehrilerimize, milletimize hizmet için yürüdüğümüz bu kutlu yolda utandırmasın." ifadelerini kullandı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com