www.mardinnethaber.com
İşadamı Tacettin Yertüm Aday adayı olacak mı?
27.04.2018 19:03 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin İl Başkanlığına Milletvekilliği için başvuruların devam ettiği bu günlerde Mardin’in renkli simalarından olan ünlü işadamı Tacettin Yertüm’ün de ismide konuşulduğu ifade edildi.

Mardinde kahve ve kuruyemiş alanında büyük yeniliklere imza atarak, Türkiyenin bir çok yerinde bayiliklar açan Tacettin Yertüm, 24 Haziran'da yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde bu başarıyı siyasete de taşıyacı belirtildi.  

Henüs resmi olarak Milletvekilliği aday adağı için Ak Parti Mardin İl Başkanlığına başvuruda bulunmayan Tacettin Yertüm, Milletvekilliği aday adaylığı merakla bekleniyor.

Tacettin Yertüm Kimdir:

1981 Mardin doğumlu olup, İlk ve ortaokulu Kızıltepe’de liseyi ise Mardin’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünde okurken, ticaret alanında  ki düşünceleri ağır basarken, öğrenimini yarıda keserek ticaret hayatına atıldı. Yertüm, evli ve üç çocuk babasıdır.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com