www.mardinnethaber.com
Ayanoğlu, Ak Partiye başvurunu yaptı
26.04.2018 19:52 Mardin Nethaber

 

Mardin eski Belediye Başkanlarından Mehmet Beşir Ayanoğlu, 24 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde Milletvekili aday adaylığını açıklayarak,müracaatını yaptı.

AK Parti'den 2009-2014 yılları arasında Mardin Belediye Başkanı olarak görev yapan Av. Mehmet Beşir Ayanoğlu, 24 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olarak, müracaatını AK Parti Mardin İl Başkanlığı'na yaptı.

Eski Belediye Başkanı Ayanoğlu,aday adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada, Ak Partinin kuruluşundan beri burada her zaman dik durduğunu belirterek, bundan sonra ki süreçte de bana tevdi edilecek görevleri layıkıyla yerİne getireceğini söyledi.

Ayanoğlu, " 27. Dönem Mardin AK Parti Milletvekiliği aday adaylığı için AK Parti Mardin İl Başkanlığına müracaatımızı yaptık. Mardin Belediye Başkanlığından sonra bu görevide en iyi şekilde yerine getreceğime inancım tamdır. Mardin halkının dualarını bekliyorum. Mardin adına, şahsım ve partim adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com